Герої не вмирають! Вони будуть жити в наших серцях вічно!

У кожного з нас є затишна батьківська оселя, родинне вогнище, маленька батьківщина. Саме з неї починається наша неповторна Україна. Неповторна своєю природою, неповторна своєю історією. Історією, яка мала в собі не одну трагічну сторінку. Однією з останніх трагедій нашої країни  стали події на Майдані Незалежності у 2013 – 2014 р.р.

20 лютого 2018 року у Мавковицькому НВК педагогом – організатором Везденко Т. С. було проведено тематичну лінійку, присвячену четвертій річниці Революції Гідності. Учні школи згадали Героїв, які поклали свої  голови за наше майбутнє. Згадали поіменно Небесну сотню. Пам’ять про усіх невинно убитих додасть нам, живим, сили, волі і мудрості для зміцнення української держави. Всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. На закінчення ведучі передали глядачам символічну свічку пам’яті,світло якої стало даниною тим, хто пожертвував собою заради торжества справедливості. Герої не вмирають! Вони будуть жити в наших серцях вічно!