Структура та органи управління Мавковицького НВК

Управління закладом освіти в межах повноважень, визначених законами та установчими документами здійснюють:

Засновник: Городоцька районна рада Львівської області;

Директор: Прокурат Василь Григорович;

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Пилипенко Надія Леонідівна;

Заступник директора з виховної роботи  – Герасим Марія Михайлівна;

Колегіальний орган управління закладу освіти – педагогічна рада;

Колегіальний орган громадського самоврядування – конференція колективу;

Рада закладу.

Мавковицький навчально-виховний комплекс знаходиться у комунальній власності Городоцької районної ради, фінансується з районного бюджету. Мавковицький НВК утворений в результаті реорганізації Мавковицької ЗОШ І-ІІІ ст.. у 2008 році. Зараз у НВК навчається  176 учнів у 11 класах та виховуються 25 дошкільнят.  Троє дітей навчається за інклюзивною формою навчання.

Педагогічний колектив нараховує 28 педагогів, що працюють на постійній основі, з них 24 – мають вищу освіту, 4 – рівень бакалавра. Вищу кваліфікаційну категорію мають 5 педагогів, І кваліфікаційну категорію – 11 педагогів, ІІ кваліфікаційну категорію – 2 педагоги, категорію «спеціаліст» – 4 педагогів, звання «старший вчитель» – 2.

Обслуговуючий персонал школи нараховує 18 чоловік. Мавковицький НВК, відповідно до рішення виконкому Городоцької міської ради № 115 від 25.05.2022 року, обслуговує територію сіл Мавковичі та Артищів.

У 1996 році було побудовано нове приміщення школи за типовим проектом. Проектна потужність – 360 учнів. НВК поширює свою діяльність в межах сіл Мавковичі, Артищів та частково села Черляни і є однією з найновіших сільських шкіл району.  Працюють гуртки та факультативи, спортивні секції, діє виставкова зала робіт дитячої творчості. Для послуг учнів навчальні кабінети, комп’ютерний клас, комбінована майстерня, спортивний зал, спортивний майданчик, актовий зал, бібліотека. Мова навчання – українська.

Для осіб з обмеженими освітніми потребами є доступ до першого поверху приміщення НВК (пандус при вході в приміщення НВК).