Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Будь-яку хворобу краще попередити, ніж лікувати. Для лікування обов”язково потрібен лікар. А на стадії профілактики можна залучити людей інших професій. Людей, які зможуть донести широкому загалу, причини тої чи іншої хвороби та шляхи її уникнення.

1 грудня у Мавковицькому НВК вчителем біології Сорочинською М. Г. було проведено тематичну лінійку, присвячену Всесвітньому дню боротьби зі СНІДом.

Учні 8-го та 9-го класів розповіли про страшну інфекцію; про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія; про основні шляхи зараження ВІЛ – інфекцією; про найкращі методи профілактики СНІДу.

Ефекти від почутого підсилювали кадри відео до дня боротьби зі СНІДом ” Я обираю життя!”

Сподіваємось, що наші учні усвідомили небезпеку, яку несе СНІД, і як уберегти себе і рідних від чуми століть.