День вишиванки

Поділіться в мережах!

Вишиванка – це наша гордість. Недаремно про неї складено чимало віршів та пісень. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров”я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам”яті. За традицією вишиванка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. У наші дні вишиванка – оберіг, який єднає українців, символ безмежної любові до Батьківщини.

17 травня в День вишиванки учні та вчителі Мавковицького НВК із задоволенням долучилися до святкувань. Школа замайоріла різнобарвними візерунками та квітами.

Саме такі заходи демонструють, що вихованці Мавковицького НВК разом із своїми батьками та вчителями відчувають себе справжніми українцями та налаштовані на збереження культури, звичаїв і традицій свого народу