32 річниця Чорнобильської катастрофи

Поділіться в мережах!

В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них – 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху. У 2018 році минає 32 роки Чорнобильської катастрофи. Ця біда назавжди залишиться у пам”яті людей, тому що людство ще не знало техногенно-екологічної катастрофи таких масштабів. Наша країна вперше відчула на собі таку грізну силу, як ядерна енергія, що вийшла з-під контролю.

З нагоди відзначення сумної в історії України дати – Дня Чорнобильської трагедії у Мавковицькому НВК було проведено виховний захід на тему ” Чорнобиль не має минулого часу”.

Учні 10-го класу з класним керівником Кривейко М.Р. розповіли про події 26 квітня 1986 року, про наслідки аварії на Чорнобильській АЕС. Під час заходу лунали пісні про Чорнобиль. Також вихованці школи переглянули відео про страшні події того часу.

Присутні вшанували померлих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС хвилиною мовчання та запалили свічки пам”яті. Наш земний уклін, довічна вдячність усім, хто ризикуючи своїм здоров”ям і життям, заради нас брав участь у ліквідації наслідків аварії, захистивши нас від радіаційної загрози.