Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк.

У п’ятницю 23 березня у Мавковицькому НВК відбувся святковий захід, присвячений дням пам’яті Тараса Григоровича Шевченка.  Учні сьомого класу дали змогу всім присутнім пригадати найкращі поезії, що нажежать перу видатного Кобзаря.

Тарас Шевченко… Геній, мислитель, пророк. Людна незвичайної долі і незвичайного таланту,що здобула   світову славу. Увібравши в себе душу народу, він підніс його духовну велич і красу на найвищу височінь, чим    збагатив увесь світ. Тарас Шевченко звеличив Україну,  звеличив весь український народ.

А його поезія – це вогник, схожий на полум’я свічки, що запалює душу людини…

Свято розпочалось із традиційного виконання пісні на слова Тараса Шевенка ” Реве та стогне Дніпр широкий”.  Семикласники вкотре нагадали глядачам про важливе місце генія Кобзаря в історії розвитку української мови та літератури.  Гостями заходу стали талановиті учні, які продекламували власні поезії, написані на честь Кобзаря.  Також учні підготували невеличку виставку  різнних видань ” Кобзаря”.