Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Поділіться в мережах!

7 травня відбулося свято «Христос Воскрес!», яке підготувала разом з учнями 2 класу їхній класний керівник Василів З.Б. та вчитель музики Грициняк І.Я., а допомагали їм ведучі – Берендович А. та Фостяк М.
Глядачі із захопленням слухали розповіді ведучих про великодні звичаї, писанки, народні прикмети пов`язані з Великоднем. Маленькі артисти з натхненням читали вірші, розіграли сценки: « Вербова гілочка», «Писанка», «Великодній кошик».
Учні розповідали про те, що на Великдень існує прекрасний звичай біля церкви співати весняні обрядові пісні – гаївки. Щоб не забути традицій українського народу діти теж виконали гаївки:» А вже красне сонечко», « Царівна», «Христос Воскрес!»
Це ті пісні, що звеселяють людей і є скарбом нашої української культури. Всі хто завітав на свято, отримали гарні враження та приємні емоції.