Екскурсія музеями Львова

Поділіться в мережах!

15 березня 2019 року учні Мавковицького НВК відвідали музей-садиьу Романа Шухевича в с.Білогорща. Прослухали змістовну цікаву розповідь екскурсовода про життєвий шлях Головно Командувача УПА, генерала-хорунжого Романа Шухевича. Ознайомились з фотодокументами Романа Шухевича та його родини, друзів різних періодів життя: дитинства, юності, зрілих років. особливі емоції переживали учні від дотику до фортепіано на якому акомпонував Р.Шухевич під час виступів його рідного брата; до стільців, якими користувався він і його побратими. Наступним був музей Визвольної боротьби, розташований на вулиці Лисенка 23А у м.Львові. Учні ознайомились з основними етапами боротьби за Самостійну Соборну Українську Державу (від кінця XIX – до початку 90 – х р.р. ХХст.)
Кожний експонат показував криваві дії радянської системи по відношенню до українців. Особливо жорстокими вони були стосовно цвіту української нації: поетів, письменників, громадських діячів.