Зустріч з учасником АТО

У понеділок, 18 березня у Мавковицькому НВК з метою військово-патріотичного виховання та формування в учнівської молоді патріотизму, загальнолюдських цінностей відбулась зустріч учнів 7-9 класів з учасником АТО- Тарасом Гринчишином.
Тарас Гринчишин – випускник нашої школи, колишній керівник гуртка військово- патріотичного виховання. Тарас розповів учням про дії на сході України, про героїзм та значні втрати
молодих бійців, що змусило піти його на війну, які почуття відчуває людина, яка йде захищати свою Батьківщину. Ця зустріч нікого не залишила байдужим. Учні винесли для себе багато повчального та цікавого. Саме такі зустрічі формують у дітей патріотичні почуття, виховують громадянина, патріота, який володіє глибоким розумінням громадянського обов’язку, готовий в будь-який час стати на захист своєї Батьківщини.