Noe vi alle trenger som vi kan gå inn i influensasongen

Поділіться в мережах!

Elleve ting å gjøre når sommeren er over

1. Har et brettspill kamp

canada goose outlet norge Hvem liker ikke en stint av Scrabble, Cluedo Canada eller Risiko på en kjedelig dag? Hvis ditt eget utvalg av Canada Goose Outlet Mississauga Board Canada Goose Outlet Mall gå over noe å være ønsket, deretter hodet ut og trawl dine lokale veldedighetsbutikker du kan bare plukke opp et røverkjøp. Det er også brettspillkafeer dukker opp over hele landet, hvor du kan smake på en fin cuppa mens du går og leder med venner. canada goose outlet norge

September utløser canada goose parka utløpet starten av sopp sesongen. Hvis du er en fan av sopp så hvorfor ikke gå ut i feltene og skogene og fôr for deg selv. (Hvis du har tenkt å spise din bounty, vær sikker på å krysse referansen din med minst tre pålitelige kilder. Gjør det galt, og du risikerer å forgifte deg selv!)

canada goose dunjakke Hvis soppjakt er for deg, er det mange markeder hvor du kan hente interessante varianter. Eller oppsøke en lokal restaurant som serverer sesongens ingredienser for å få ditt cep eller kantelerelle spark. canada goose dunjakke

canada goose norge nettbutikk 3. Ta opp en innendørs canada sport canada goose norge nettbutikk

Det er lettere å være aktiv om sommeren, men våte dager, må ikke bety at du blir stillesittende. Squash, badminton, boksing, fekting, volleyball og gymnastikk er alle gjort inne. Finn en lokal klubb og signer canada goose stockists uk opp!

4. Planlegg en byferie

canada goose importør norge Solen kan slutte å skinne denne siden av den engelske kanalen, men hodet til Fastlands-Europa, og du er sikker på at du finner et sted du kan bryte ut i svette uten å måtte betale høysesongpriser. Lisboa gjennomsnittlig i oktober er fortsatt 22 med mange dager som overstiger det. Hvis du foretrekker å bli Las Vegas nærmere hjem så tenk på en britisk pause. Hva med å stirre på New York Durham drømmende spirer eller utforske de travle backstreets av Brighton? canada goose importør norge

Med høsten kommer en rekke spennende https://www.canada-goose-jakker.com filmfestivaler. Raindance, den største uavhengige filmfestivalen i Storbritannia, går fra 26. september til 7 oktober i oktober i år. Du kan bestille for individuelle visninger, eller en dagspass hvis du har lyst på en binge. Leeds International Film Festival følger i november, sammen med Storbritannias filmfestival og festivaler i Norwich og Birmingham. Sette seg fast i!

7. Ogle høstbladene

canada goose salg Ta en lang tur i nærliggende skog eller din lokale park og nyt en av naturens mest spektakulære utstillinger: bladene på trærne vender fra grønt til levende gule, røde og gyldne brune. Amerikanerne har til og med et navn for denne tidsfordriv: bladkikke! Ta en titt på The Woodland Trust nettside for en liste over de beste skogene å besøke for å være vitne til høstløvverk. canada goose salg

canada goose i norge 8. Gå apple plukking canada goose i norge

canada goose jakke Slutten på Canada betyr modning av epler, med de fleste varianter som er klar til høst fra slutten av august og september og utover. Finn en PYO frukthage i ditt område for sjansen til å besøke en fungerende apple gård og velg og kjøp din egen frukt direkte fra treet. Du vet hva de sier Et eple om dagen holder legen borte. Noe vi alle trenger som vi kan gå inn i influensasongen. canada goose jakke

Høstmånedene er perfekte for å miste deg blant museumsutstillinger. Mange museer og galleriutstillinger er gratis, noe som gir en billig dag ute. Og med rundt 2500 museer i Storbritannia, er det noe for alle.

canada goose jakke oslo Noen ganger vil du bare være på sofaen, trygt snuggled under dyne, med en gripende boks i gang. canada goose jakke oslo

canada goose norge forhandler 10. Unn deg en dyne dag canada goose norge forhandler

Den nylige brennende solen kan gi deg canada goose outlet følelse skyldig hvis du ikke utenfor å dra nytte av det. Men noen ganger vil du bare være på sofaen, trygt snuggled under dyne, med en gripende boks i gang. Heldigvis, den legendariske slutten av sommeren og kvelden tegning inne betyr skyld fri binge å se på. Ikke glem å lagre på obligatoriske snacks.

canada goose norge 11. Lær et språk canada goose norge

canada goose norge nettbutikk ekte Du har gått ned i Niagara faller med ideen om Italia for neste år sommerferie. Det gir deg nøyaktig ett helt år for å mestre språket. Og det er mange gode apps og online-tjenester for å hjelpe deg med å finpusse dine ferdigheter, så ingen unnskyldninger. BBC er ikke ansvarlig for innholdet på eksterne nettsteder. Les om vår tilnærming til ekstern linking canada goose norge nettbutikk ekte.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *