Про нас

Мавковицький навчально-виховний комплекс знаходиться у комунальній власності Городоцької районної ради, фінансується з районного бюджету. Мавковицький НВК утворений в результаті реорганізації Мавковицької ЗОШ І-ІІІ ст.. у 2008 році. Зараз у НВК навчається 170 учнів у 11 класах та виховуються 46 дошкільнят. Для двох дітей організовано індивідуальне навчання за станом здоров’я. Одна дитина навчається за інклюзивною формою навчання. З дітьми працюють 26 педагогічних працівників. З них:  вищої категорії – 6 чол.,  І категорії – 12 чол.,  ІІ категорії – 3 чол., спеціаліст – 5 чол. Обслуговуючий персонал школи нараховує 18 чоловік. Мавковицький НВК, відповідно до рішення виконкому Керницької сільської ради № 14 від 25.04.2019 року, обслуговує територію сіл Мавковичі та Артищів.

У 1996 році було побудовано нове приміщення школи за типовим проектом. Проектна потужність – 360 учнів. НВК поширює свою діяльність в межах сіл Мавковичі, Артищів та частково села Черляни і є однією з найновіших сільських шкіл району.  Працюють гуртки та факультативи, спортивні секції, діє виставкова зала робіт дитячої творчості. Для послуг учнів навчальні кабінети, комп’ютерний клас, комбінована майстерня, спортивний зал, спортивний майданчик, актовий зал, бібліотека.