Про нас

Мавковицький навчально-виховний комплекс знаходиться у комунальній власності відділу освіти Городоцької районної ради, фінансується з районного бюджету. Мавковицький НВК утворений в результаті реорганізації Мавковицької ЗОШ І-ІІІ ст.. у 2008 році. Зараз у НВК навчається 166 учнів у 11 класах та виховуються 46 дошкільнят. Для двох дітей організовано індивідуальне навчання за станом здоров’я. З дітьми працюють 31 педагогічний працівник. З них:  вищої категорії – 7 чол.,  І категорії – 12 чол.,  ІІ категорії – 4 чол., спеціаліст – 8 чол. Обслуговуючий персонал школи нараховує 18 чоловік.

У 1996 році було побудовано нове приміщення школи за типовим проектом. Проектна потужність – 360 учнів. НВК поширює свою діяльність в межах сіл Мавковичі, Артищів та частково села Черляни і є однією з найновіших сільських шкіл району.  Працюють гуртки та факультативи, спортивні секції, діє виставкова зала робіт дитячої творчості. Для послуг учнів навчальні кабінети, комп’ютерний клас, комбінована майстерня, спортивний зал, спортивний майданчик, актовий зал, бібліотека.