Педколектив

Директор Мавковицького НВК Прокурат Василь Григорович. Закінчив фізико-математичний факультет Дрогобицького держаного педагогічного інституту імені Івана Франка зі спеціальності “Вчитель фізики і математики”. Згодом здобув спеціальність вчителя основ християнської етики. На займаній посаді з січня 2011 року, до цього працював заступником директора з виховної роботи цього ж навчального закладу. У школі викладає фізику. Вчитель вищої категорії. Життєве кредо: “Ніколи не пізно вчитися”.

Заступник директора НВК з виховної роботи та з питань дошкільної освіти Герасим Марія Михайлівна

Вчитель біології та хімії Сорочинська Марія Григорівна. Закінчила біологічний факультет ЛНУ імені Івана Франка у 1996 році. На займаній посаді з 1994 року. Має кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”. Життєве кредо: “Мети досягає той, хто її прагне”.

Вчитель історії та основ правознавства Баховська Ірина Йосипівна

Сенишин Леся Ярославівна – вчитель географії

Вчитель англійської мови Кривейко Марія Романівна. Має кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

Вчитель початкових класів Василів Зоряна Богданівна. Має кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

Вчитель початкових класів Дунас Оксана Ярославівна. Має кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

Вчитель початкових класів Савка Марія Василівна. У 2007 році закінчила Дрогобицький державний педуніверситет імені Івана Франка, здобувши фах вчителя початкових класів. На даній посаді працює з 2000 року. Має кваліфікаційну категорію “спеціаліст першої категорії”.

Фриз Вікторія Андріївна педагог-організатор. У 2019 закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю ” Вчитель початкової школи та англійської мови у початковій школі”. На даній почаді з 2017 року.  Життєве кредо: “Вміння знаходити обдарованих та здібних дітей – талант, вміння їх вирощувати – мистецтво. Але найважливішим є любов до дитини!”

Дудок Йосип Богданович – вчитель фізичної культури.  На даній посаді з 2019 року.  Навчається у Львівському державному університеті фізичної культури імені Івана Боберського.  Життєве кредо: “Праця, оптимізм, постійне самовдосконалення – запорука життєвого успіху!”.

Хамець Наталія Олександрівна – вчитель інформатики та трудового навчання. Має кваліфікаційну категорію “спеціаліст другої категорії”. У 2017 році закінчила Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка за спеціальністю ” вчитель інформатики. Вчитель трудового навчання та технологій”. На даній посаді з 2016 року. Життєве кредо: “Єдиний шлях, який веде до знання – це діяльність”.

Марія Василівна Говдриш – асистент вчителя інклюзивної освіти. Молодший спеціаліст, навчається у Самбірському педагогічному коледжі імені Івана Филипчака. На даній посаді з 2019 року. Життєве кредо: «В життя з оптимізмом!»

Говдриш Оксана Григорівна – вчитель початкових класів. Має вищу категорію. У 2006 році  закінчила Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка за спеціальністю “Вчитель загальноосвітньої школи І ступеня”. На даній  посаді з  2001 року. Життєве кредо: «Завжди досягати поставленої мети, не зважаючи на перешкоди!»